ActiveLex

ActiveLex

Потрібна допомога?

Повне керівництво користувача до вашої уваги.

Параметри

Даний функціонал допоможе Вам налаштувати систему під власні потреби. Щоб перейти до налаштувань необхідно в правому верхньому куті натиснути на піктограму .


Мій профіль

Мої продукти – дізнатися про свій пакет/ліцензію


Мій профіль – можна змінити свої персональні дані


Адміністрування – це розділ для адміністратора ліцензії. Якщо, наприклад, компанія купила багато ліцензій, один користувач стає адміном і може своїх співробітників додавати / видаляти.

Параметри

На вкладці “Глобальні налаштування” доступні наступні параметри:
Вміст:

  • показувати анотації щодо рішень КСУ – це дає можливість відслідковувати правові висновки КСУ.

Навігація:

  • відкрити панель лівого меню при наведенні на
  • завжди відображати рядок пошуку – ця опція дає можливість постійно бачити рядок пошуку, коли Ви знаходитесь у документі. За замовчування, при прокрутці документа, він зникає.

Посилання:

  • відкривати посилання у новій вкладці – за замовчуванням посилання в системі відкриваються в тій самій вкладці браузера. Після вибору цієї опції посилання будуть відкриватися в новій вкладці браузера.
  • відкривайте посилання в тексті у вікні попереднього перегляду – після вибору цієї опції документи будуть відкриті у спеціальному вікні для перегляду, яке знаходиться в нижній частині екрану.

без відмітки

з відміткою


На вкладці “Календар”

У цій вкладці можна задати певні критерії актів, яких ви не бажаєте бачити в Календарі. Цей інструмент дозволить звузити список представлених у Календарі правових актів. Наприклад:

  • задаємо критерії правових актів, які не повинні відображатися у Календарі. Натискаємо Зберегти.


  • у лівій панелі натискаємо Календар. За замовчуванням система відкриє список документів за сьогодні . За допомогою стрілок обираємо необхідний діапазон

можна обрати ширший діапазон
відбувається перехід по днях

Допомога

Тут Ви знайдете короткі відео-інструкції по роботі з системою. Також перейти до них можна зі свого робочого столу – з правого боку є “закладка” – Допомога.


Контакти

Тут Ви знайдете всі наші контакти. Якщо виникнуть будь-які запитання/пропозиції або проблеми з використанням системи, будь ласка, звертайтесь – ми будемо раді допомогти.