ActiveLex

ActiveLex

Потрібна допомога?

Повне керівництво користувача до вашої уваги.

Інтерактивна робоча панель

Основну частину “Робочого столу” займає інтерактивна панель, на якій є можливість, за своїми потребами, створити нові за допомогою параметру Додати нову панель.

Створення нової панелі

Після авторизації у системі Ви потрапите на “Робочий стіл”, який не буде підлаштований під Вас. Щоб створити зручний “Робочий стіл”, який буде відповідати Вашим потребам, необхідно натиснути на потрібну категорію або на кожну в “Додати нову панель”.

Категорії “Додати нову панель”:

а) Нові документи – це дає можливість відслідковувати зміни у законодавчих документах, обраної категорії.

б) Документи з портфелю – у цій панелі будуть відображатися всі документи, які були додані до портфелю, від найсвіжіших

в) Майбутні події – у цій панелі відображаються події/справи, які ви занесли в Органайзер

г) Нещодавно відкриті – тут відображаються документи/публікації, які Ви переглядали останнім часом

д) Нещодавні пошуки – тут відображаються документи/публікації, які Ви шукали останнім часом

Назва створеної Вами панелі буде автоматично згенерована на основі зробленого вибору. Однак назву можна змінити та назвати Вашу панель за власним бажанням, наприклад, Процедури.

Після цього слід натиснути на Додати.

Новостворена панель з’явиться на Вашому “Робочому столі”.


Відображення повного переліку на панелі

На панелі, яку Ви створили, будуть виведені найсвіжіші документи/публікації цього розділу, а також є опція “Переглянути все”. Вона дає можливість переглянути повний перелік усіх документів/публікацій даної категорії.

При натисканні “Переглянути все” у Користувача, за замовчуванням, повний перелік документів/публікацій відкриється у цьому ж вікні. Щоб відкрити у новій вкладці достатньо включити опцію “Відкрити посилання у новій вкладці”, яка знаходиться в Параметрах.


Персоналізовані робочі столи

Кожен Користувач має можливість створити одну або кілька власних панелей. Завдяки цьому він отримує швидкий доступ до обраного контенту безпосередньо з “Робочого столу”. Для цього необхідно натиснути на  та обрати з випадаючого меню опцію Додати новий робочий стіл.

У новому вікні потрібно ввести назву нового “Робочого столу” та натиснути Додати.

Ви маєте можливість створювати необмежену кількість “Робочих столів” та інтерактивних панелей на кожному з них, з урахуванням потреб. Щоб перейти до потрібного “Робочого столу” достатньо натиснути на “Мій робочий стіл”.

Також є можливість:

  • змінити назву “Робочого столу”.
  • видалити його.

При видалені панелі з “Робочого столу” система Вас проінформує, а також надасть можливість відновити, якщо Ви помилково її видалили: