ActiveLex

ActiveLex

Потрібна допомога?

Повне керівництво користувача до вашої уваги.

Календар

Календар показує інформацію про зміни в правовій системі в діапазоні дат або на дату, які були обрані користувачем. Календар запускається з лівої сторони Робочого столу.

Щоб обрати діапазон дат, за який повинні бути відображені події, слід скористатися випадаючим меню у верхній частині вікна. За умовчанням календар встановлений на день, коли користувач використовує програму (“Сьогодні”). Після натискання на піктограму  відкриється календар, де можна встановити діапазон дат. Після введення необхідних параметрів, щоб підтвердити свій вибір, необхідно натиснути “Застосувати”.

Перелік нормативно-правових актів у Календарі оновлюється так само, як і всі документи в системі, включаючи фільтрацію та пошук в результатах.

Налаштування Календаря

Користувач може вказати, які правові акти не повинні бути представлені в Календарі. Вибір конкретних даних буде видалено з переліку актів, що відповідають заданим критеріям. Для цього  увійти у Параметри (у правому верхньому куті Робочого столу) та перейти на вкладку Календар. Після вибору натиснути кнопку Зберегти.

Щоб відновити відображення певних категорій документів, видалити вибір, натиснувши на піктограму