ActiveLex

ActiveLex

Потрібна допомога?

Повне керівництво користувача до вашої уваги.

Вимоги до паролю

Звертаємо Вашу увагу на мінімальні вимоги до складності паролю!

Пароль повинен бути об’ємом не менш, як 8 символів, мати 1 велику, 1 маленьку літеру та 1 цифру чи спеціальний символ. Підказка щодо створення паролю з’являється праворуч одразу при наведенні курсору на поле для паролю. Також, для Вашої зручності є ідентифікатор надійності. Не зволікайте рекомендацій, Ваша захищеність персональних даних є важливою. Повторюємо пароль.

Ще є додатковий корисний функціонал для генерування надійного паролю. Однак, це стосується тільки користувачів браузерів Google Chrome. При постановці курсору на поле для створення паролю випадає меню “менеджера паролів Google Chrome”, в якому можна перейти до позиції “генерувати надійний пароль”. Вибираємо цю опцію і менеджер паролів генерує варіант та пропонує його використати. Вибираємо цей варіант. Пароль збережеться в зашифрованому вигляді та ви можете керувати ним вручну. Кожен раз, коли Вам потрібен ввод паролю на Lex, “менеджер паролів Google Chrome” буде підставляти налаштований для саме цієї системи пароль. Доволі зручно.

Далі, необхідно підтвердити, що Ви ознайомлені з умовами користування системою, погоджуєтесь на обробку персональних даних ТОВ Активлекс та згодні отримати комерційну інформацію відповідно до Закону про надання послуг електронними засобами. Тепер – створюємо свій обліковий запис.

On this page