Де я можу знайти інформацію про дату набрання чинності відповідним актом? Чи про те, які акти набирають чинності у певний день?

Над текстом нормативно-правового акту вказується інформація про дату набрання чинності або строк/термін дії (якщо це відомо).

Календар показує інформацію про зміни в правовій системі в діапазоні дат або на дату, які були обрані користувачем. Календар запускається за допомогою піктограми, відображеної ліворуч на Головній сторінці. За замовчанням календар встановлений на день користування програмою (“Сьогодні”).

Щоб вибрати діапазон дат, слід скористатися випадаючим меню в правій частині вікна «Пошуку». Після натискання на меню з’явиться діалогове вікно, за допомогою якого можна встановити діапазони дат. Можна скористатися й попередньо визначеними діапазонами, відображеними нижче. Слід підтвердити свій вибір, натиснувши піктограму “Застосувати” внизу.

У лівій панелі вікна в «Календарі» відобразяться типи подій, які відбуваються у вибраному діапазоні дат, а також місця публікації нормативно-правових актів, яких події стосуються. Перелік нормативно-правових актів у Календарі обробляється так само, як і стандартний перелік нормативно-правових актів, за допомогою фільтрації та пошуку в результатах.